Zo srdca ďakujeme všetkým účinkujúcim skupinám, hosťom, dobrovoľníkom, zamestnancom a návštevníkom, ktorí sa stali súčasťou benefičného koncertu Dotyk, ktorý sa uskutočnil 5. júna. Vďaka vašej účasti, energii a podpore sa podarilo vytvoriť nádhernú atmosféru plnú radosti, spolupatričnosti a ľudskosti.
Osobitné poďakovanie patrí Prešovskému samosprávnemu kraju za podporu podujatia a taktiež ďakujeme pánovi primátorovi mesta Vranov nad Topľou za jeho účasť a prejavenú podporu.
Ďakujeme, že ste boli s nami. Veríme, že sa opäť stretneme pri ďalších podujatiach, ktoré spájajú ľudí a prinášajú pomoc tam, kde je potrebná.